Home / SHOWBIZ / Afrona me pamje të çuditshme ,a e ka parë Blero në këtë gjendje

Afrona me pamje të çuditshme ,a e ka parë Blero në këtë gjendje

Afrona me pamje të çuditshme ,a e ka parë Blero në këtë gjendje

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Afrona Dika ndonëse është një modele shumë e suksesshme ,në publik u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të njohur Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afrona është mjaft aktive në rrjete sociale ku pothuajse çdo ditë bën postime nga përditshmëria e saj

E sot bukuroshja vjen me një imazh me ndryshe ,duke bërë kështu një frizur të re dhe me një grim profesional dhe po duket mjaft bukur./ ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 20, 2019 12:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=428783
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Afrona me pamje të çuditshme ,a e ka parë Blero në këtë gjendje Afrona me pamje të çuditshme ,a e ka parë Blero në këtë gjendjeRating: 4.8