Home / SHOWBIZ / Aksidenti tragjik në Maqedoni, Mirsa Kërqeli bën gjestin e madh

Aksidenti tragjik në Maqedoni, Mirsa Kërqeli bën gjestin e madh

Aksidenti tragjik në Maqedoni, Mirsa Kërqeli bën gjestin e madh

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mirsa Kërqeli është këngëtarja shqiptare që për shumë vite ka qenë shumë aktive në muzikë.

Ajo tani është larguar nga muzika dhe nga paraqitjet publike duke iu perkushtuar vetëm familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Mirsa është e martuar dhe ka dy fëmijë, Tiarin dhe Anën.

Në profilin e saj në Instagram, Mirsa poston fotografi të fëmijëve, ku shihet se që të dy janë rritur.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sot përmes një postimi, Mirsa ka shprehur ngushëllime për familjarët e personave që humbën jetën në aksidentin e mbrëmshëm në Maqedoni.

Ajo gjithashtu uroj shërim sa më të shpejtë për ata që përfunduan të lënduar nga ky aksident./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 11:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424777
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Aksidenti tragjik në Maqedoni, Mirsa Kërqeli bën gjestin e madh Aksidenti tragjik në Maqedoni, Mirsa Kërqeli bën gjestin e madhRating: 4.8