Home / SHOWBIZ / Aksidentohet me veturë, këngëtari i njohur kosovar, kjo është gjendja e tij

Aksidentohet me veturë, këngëtari i njohur kosovar, kjo është gjendja e tij

Aksidentohet me veturë, këngëtari i njohur kosovar, kjo është gjendja e tij

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Aksidentet e trafikut janë shpeshtuar kohëve të fundit në Kosovë.

Këngëtari Labinot Rexha ka shpëtuar nga një aksident, i cili e rrezikoi atë bashkë me familjen e tij.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në llogarinë e tij Facebook, ku ka treguar se si ka shpëtuar, ndërsa ndër të tjera ka theksuar se fama nuk është asgjë, sepse sot ai dhe familja e tij kanë mundur mos të jenë më gjallë.

Ky është postimi i plotë i tij në Facebook:

Një aksident pësova sot në mëngjes rrugës për Zvicër dhe fal zotit shpetuam nga një largesi 100 metra , sot kuptova qe pasuria, Fama nuk është asgjë, oh Zot begatoje atë person që i ka bërë këto barriera se sot sigurt do humbja veten dhe tërë familjen.

Nuk kishte asgjë më keq kur 3 minuta nuk dëgjova zërin e familjes, kujtova se i humba në ujë , por dëgjova zërin e Djalit tim të vogël Aliun më tha që jam mirë, oh zot faleminderit.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 7, 2019 12:01 am ne link https://kosovatoday.com/?p=399753
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Aksidentohet me veturë, këngëtari i njohur kosovar, kjo është gjendja e tij Aksidentohet me veturë, këngëtari i njohur kosovar, kjo është gjendja e tijRating: 4.8