Home / SHOWBIZ / Albani me nusen shkëlqejnë në imazhin e fundit, por Fjolla vazhdon të mbajë zi për nënën

Albani me nusen shkëlqejnë në imazhin e fundit, por Fjolla vazhdon të mbajë zi për nënën

Albani me nusen shkëlqejnë në imazhin e fundit, por Fjolla vazhdon të mbajë zi për nënën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.Alban Mehmeti dhe gruaja e tij shkëlqejnë në imazhin e fundit 16 orë më herët 88 Çifti të lumtur pranë njëri-tjetrit Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti është i martuar me bukuroshen, Fjolla Svirca dhe tani janë prindër të dy djemve, Lurnit dhe Troit.

E edhe Fjolla falë Albanit arrin të gëzoj famë dhe të jetë pjesë e mediave rozë. Fjolla në fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjetin social po duket shumë elegante krah burrit të saj.

Në fotografi shihet se si Fjolla ashtu edhe Albani, kishin zgjedhur të vishen me veshje elegante në një event, të cilin ata ishin të pranishëm së fundmi.

Megjithatë, Fjolla vazhdon të mos grimoset që nga koha kur humbi nënën e saj, disa muaj më parë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 6, 2019 9:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=399160
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Albani me nusen shkëlqejnë në imazhin e fundit, por Fjolla vazhdon të mbajë zi për nënën Albani me nusen shkëlqejnë në imazhin e fundit, por Fjolla vazhdon të mbajë zi për nënënRating: 4.8