Home / SHOWBIZ / Big Mama me fjalë prekëse për aksidentin në autostradën Shkup–Tetovë

Big Mama me fjalë prekëse për aksidentin në autostradën Shkup–Tetovë

Big Mama me fjalë prekëse për aksidentin në autostradën Shkup–Tetovë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur për publikun.

Por, ajo është prekur tej mase nga aksidenti tragjik që ndodhi dje në autostradën Shkup-Tetovë.

Nga ky aksident humbën jetën 13 persona dhe disa të tjerë mbetën të lënduar.

Në lidhje me aksidentin ka reaguar edhe këngëtarja Besjana Kasami-Big Mama, e cila ka ndarë dhimbjen bashkë me familjarët që humbën të dashurit në këtë tragjedi.

“Nuk kam fjalë për të ngushëlluar me dridhet trupi për tragjedinë që dëgjova .Ngushëllime familjareve që humbën të dashurit e tyre sot ne aksidentin tragjik në autostradën Shkup-Tetove. Shërim te shpejt të lënduarve. Lutjet tona qofshin me familjet që u prekën nga kjo tragjedi”, ka shkruar këngëtarja.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 9:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424513
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Big Mama me fjalë prekëse për aksidentin në autostradën Shkup–Tetovë Big Mama me fjalë prekëse për aksidentin në autostradën Shkup–TetovëRating: 4.8