.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Blerona ndryshon lukun, në foton e fundit nuk po njihet

Blerona ndryshon lukun, në foton e fundit nuk po njihet

Blerona ndryshon lukun, në foton e fundit nuk po njihet

Ajo di shumë mirë të provokojë me linjat e saj të bollshme.

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri është njër ndër emrat për të cilët komentohet jo pak në mediat rozë.

Blerona, e cila është moderatore qe një kohë të gjatë, me paraqitjet e saj mbresëlënëse ka arritur që të fitojë numër të madh të fansave edhe në rrjete sociale.

E kur jemi te këto të fundit, moderatorja e njohur e RTV21 pak më parë ka publikuar një imazh të bukur dhe pikërisht nga ambientet e televizionit ku punon.

Me flokë të lëshuara dhe e veshur në të zeza, Blerona duket bukur në imazhin e fundit të hedhur në instagram për 135 mijë ndjekësit e saj, shkruan rtv21.

Blerona Zeqiri është moderatore e emisionit të përjavshëm “1 Kafe prej Shpisë”, i cili transmetohet çdo të diel në RTV21.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:33 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441850
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Blerona ndryshon lukun, në foton e fundit nuk po njihet Blerona ndryshon lukun, në foton e fundit nuk po njihetRating: 4.8