Home / SHOWBIZ / Çfarë po ndodh me Luanën dhe të dashurin e saj/ A është ndarë çifti?

Çfarë po ndodh me Luanën dhe të dashurin e saj/ A është ndarë çifti?

Çfarë po ndodh me Luanën dhe të dashurin e saj/ A është ndarë çifti?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Do apo nuk do, Luana Vjollca është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Pas suksesit që korri me emisionin e saj, “Shiko kush luan” bjondja seksi nuk ka ndërmend të ndalojë. Menjëherë ajo i është rikthyer muzikës ku po përgatitet për një tjetër këngë. Edhe pse ka deklaruar që jetën private do ta mbajë larg publikut, tashmë moderatorja e ka kuptuar që edhe me këtë pjesë e josh publikun. Prej vitesh mediat kanë folur për lidhjen e saj me biznesmenin kosovar, Krenar Çoçaj. Një marrëdhënie me ulje-ngritjet e veta duket kjo e dyshes nga jashtë, por në fakt është krejt ndryshe. Me aq sa kemi mundur të mësojmë çifti ka tashmë një lidhje të konsoliduar, duke jetuar këtë histori dashurie mes Tiranës dhe Prishtinës. Shpesh është përfolur për një ndarje mes tyre, duke iu referuar rrjeteve sociale.

Si Luana edhe Krenari herë pas here ndalojnë së ndjekuri njëri-tjetrin në Instagram, duke aluduar për një ndarje mes tyre. Më shumë sesa probleme në çift, kjo duket si një strategji e tyre për të bërë zhurmë, pa konfirmuar asgjë më pas. Edhe sot nëse bëni një vizitë në rrjetet sociale, Luana nuk e ka follow Krenarin. Burime pranë GSH, kanë mundur të mësojnë se çifti janë duke jetuar ditë plot dashuri sa më larg syrit të kureshtarëve. Vetëm pak ditë më parë ishte Luana që udhëtoi drejt Kosovës, ku mes angazhimeve që ka, është partneri saj që e asiston. E pas Kosovës, Luana do të udhëtojë drejt Zvricrës për ditën e shpalljes së pavarësisë së Kosovës. E natyrisht që vec punës do të jetë edhe një arratisje e ëmbël për dyshen.

The post Çfarë po ndodh me Luanën dhe të dashurin e saj/ A është ndarë çifti? appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 1:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423435
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çfarë po ndodh me Luanën dhe të dashurin e saj/ A është ndarë çifti? Çfarë po ndodh me Luanën dhe të dashurin e saj/ A është ndarë çifti?Rating: 4.8