Home / SHOWBIZ / Çiljeta Xhilaga pranon operacionin e rradhës, çfarë do bëjë këtë herë

Çiljeta Xhilaga pranon operacionin e rradhës, çfarë do bëjë këtë herë

Çiljeta Xhilaga pranon operacionin e rradhës, çfarë do bëjë këtë herë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sado vite të kalojnë, Çiljeta Xhilaga mbetet nga një këngëtaret më simpatike shqiptare. Prek vitesh në skenë, Çiljeta jo rrallëherë ka thyer edhe tabu. E sinqertë dhe pa komplekse, Çili madje ka guxuar ta pranojë edhe publikisht, kur ka kryer operacione plastike. Siç ka ndodhur edhe herët e tjera, Çili ka treguar vetë se ka bërë zvogëlimin e gjoksit, si edhe ka kryer një ndërhyrje estetike në mjekër, për të perfeksionuar fytyrën e saj.

E radhës që Çili ka vendosur është të kryejë një liposkulpturë (heqje e dhjamit). Që pas lindjes së djalit, Çiljeta si të gjitha nënat është përpjekur që të ruajë trupin në formë. Përmes një video të publikuar në Instagram, ajo na tregon procesin e kësaj ndërhyrjeje. Ne mezi po presim të shohim rezultate të tjera nga Çili!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:51 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441950
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çiljeta Xhilaga pranon operacionin e rradhës, çfarë do bëjë këtë herë Çiljeta Xhilaga pranon operacionin e rradhës, çfarë do bëjë këtë herëRating: 4.8