Home / SHOWBIZ / Dashuria nuk ka moshë! Ja diferenca mes Dua Lipës dhe të dashurit të saj

Dashuria nuk ka moshë! Ja diferenca mes Dua Lipës dhe të dashurit të saj

Dashuria nuk ka moshë! Ja diferenca mes Dua Lipës dhe të dashurit të saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Asnjë nuk e dinte se Dua Lipa dhe Isaac Carew kanë një diferencë të madhe në moshë. Këngëtarja shqiptare dhe Isaac Carew kanë një histori të bukur dhe paksa të komplikuar dashurie. Ata janë takuar dhe janë lidhur para se Dua të gjejë famën, ndërsa më pas edhe janë ndarë për një vit, ndarje për të cilën Dua ka bërë shumë këngë, ndër ta edhe ‘New Rules’.

Isaac është një model nga Britania e, gjithashtu, një shef kuzhine, e ndërsa në pamje duket mjaft i ri, mosha ka diferencë të madhe me atë të Duas. Carew është 32-vjeçar, ndërsa Dua është 23-vjeçe dhe mes tyre ka një diferencë prej 9 vjetësh. Megjithatë, dashuria nuk njeh moshë dhe mund të themi që shkojnë shumë bashkë!

The post Dashuria nuk ka moshë! Ja diferenca mes Dua Lipës dhe të dashurit të saj appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 2, 2019 4:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=416667
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dashuria nuk ka moshë! Ja diferenca mes Dua Lipës dhe të dashurit të saj Dashuria nuk ka moshë! Ja diferenca mes Dua Lipës dhe të dashurit të sajRating: 4.8