.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Do të befasoheni, ky aktor nga seriali është burri i Ferides

Do të befasoheni, ky aktor nga seriali është burri i Ferides

Do të befasoheni, ky aktor nga seriali është burri i Ferides

Feride Korkmaz është një prej aktoreve më të pëlqyera turke.

Ajo luajti në shumë filma e seriale, mirëpo është roli I ‘Ferides’ në sërialin ‘Më fal’ ai që e bëri të njohur në publikun turk dhe atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar ajo u bë e njohur po me këtë rol.

Dhe ndonëse nuk e keni ditur, ajo është e martuar me aktorin, Cuneit Mete dhe i cili luan në po të njëjtin serial./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:37 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441683
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Do të befasoheni, ky aktor nga seriali është burri i Ferides Do të befasoheni, ky aktor nga seriali është burri i FeridesRating: 4.8