Home / SHOWBIZ / Egzona ia lë binjakët kunatës në shtëpi, shikoni çfarë bën ajo me nipin dhe mbesën

Egzona ia lë binjakët kunatës në shtëpi, shikoni çfarë bën ajo me nipin dhe mbesën

Egzona ia lë binjakët kunatës në shtëpi, shikoni çfarë bën ajo me nipin dhe mbesën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

U bë e njohur që kur u lidh me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin dhe tani Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali, përcjell ORAinfo.

Egzona lindi binjakë pak javë më parë dhe menjëherë pas lindjes është kthyer në gjendjen e saj më të mirë.

Ajo ka filluar menjëherë edhe punën dhe binjakët po I lë në shtëpi nën përkujdesjen e familjarëve të saj.

E motra e Albatritit, Biona ka postuar foto ku shihet se nuk po I ndahet nipit dhe mbesës së saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 6:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424289
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Egzona ia lë binjakët kunatës në shtëpi, shikoni çfarë bën ajo me nipin dhe mbesën Egzona ia lë binjakët kunatës në shtëpi, shikoni çfarë bën ajo me nipin dhe mbesënRating: 4.8