Home / SHOWBIZ / Egzona na prezanton me fustanet më të bukura që ka

Egzona na prezanton me fustanet më të bukura që ka

Egzona na prezanton me fustanet më të bukura që ka

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të publikut shqiptar.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, e tani Egzona famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo tani ka hapur një dyqan të vetin dhe aty e kalon shumicën e kohës .

E sot, ajo na ka prezantuar me fustanet më të bukura të dyqanit të saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 9:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423771
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Egzona na prezanton me fustanet më të bukura që ka Egzona na prezanton me fustanet më të bukura që kaRating: 4.8