Home / SHOWBIZ / Elita del sot bashkë me Gjikon, por ky detaj në pamjen e saj i ka ‘habitur’ të gjithë

Elita del sot bashkë me Gjikon, por ky detaj në pamjen e saj i ka ‘habitur’ të gjithë

Elita del sot bashkë me Gjikon, por ky detaj në pamjen e saj i ka ‘habitur’ të gjithë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe gruaja e reperit të njohur, Gjikos.

Ata janë martuar në shtator të vitit të kaluar dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita sidomos gjatë këtyre ditëve është tejet aktive në profiling e saj në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me Gjikon mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është se Elita është shëndoshur edhe më shumë, e këtë po e tregon fytyra e saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 8:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424361
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Elita del sot bashkë me Gjikon, por ky detaj në pamjen e saj i ka ‘habitur’ të gjithë Elita del sot bashkë me Gjikon, por ky detaj në pamjen e saj i ka ‘habitur’ të gjithëRating: 4.8