Home / SHOWBIZ / Elvana, pas dy jave paralajmëron këngë tjetër, titullohet “Pa dashuri” (Video)

Elvana, pas dy jave paralajmëron këngë tjetër, titullohet “Pa dashuri” (Video)

Elvana, pas dy jave paralajmëron këngë tjetër, titullohet “Pa dashuri” (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Elvana Gjata ka publikuar sot teaserin e ri të këngës së saj më të re që titullohet “Pa dashuri”

Elvana Gjata e ka nisur shumë vrullshëm vitin e ri 2019.

Pasi realizoi baladën e saj “Tavolina e Merzisë” para dy jave, një këngë që vazhdon të komentohet nëpër rrjetet sociale dhe është punuar nga dyshja Aida dhe Armend Rexhepagiqi.

Kënga e re “Pa dashuri” duke e parë nga teaseri paraqet Elvanën si nuse ndërkohë është në bashkëpunim me reperin Lyrical Son.

Elvana nuk ka publikuar ndonjë datë se kur do të publikohet kënga por që ka thënë se ajo do të vije së shpejti. /GazetaExpress/

https://www.instagram.com/p/Bu_wl_eBeuv/?utm_source=ig_embed

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 15, 2019 2:13 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437591
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Elvana, pas dy jave paralajmëron këngë tjetër, titullohet “Pa dashuri” (Video) Elvana, pas dy jave paralajmëron këngë tjetër, titullohet “Pa dashuri” (Video)Rating: 4.8