Home / SHOWBIZ / Era Istrefi publikon pamje të reja nga xhirimet, mahnit me format

Era Istrefi publikon pamje të reja nga xhirimet, mahnit me format

Era Istrefi publikon pamje të reja nga xhirimet, mahnit me format

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nora dhe Era Istrefi do të sjellin këngën e re.

Këngëtaret shqiptare, Nora dhe Era me 19 prill do të lansojnë projektin e ri muzikor “Nuk e di”, shkruan lajmi.

Gjatë kësaj kohe, Era në rrjetet sociale ka sjell pamje e video të ndryshme nga xhirimet e këtij videoklipi.

E në këto foto, motrat Istrefi vijnë tejet seksi dhe në formë gjersa vënë në pah linjat trupore bombastike.

“Nuk e di tu na nxerrë shqiptarin e brendshëm”, ka shkruar Era në njërën prej imazheve.

Në një intervistë për Prive, Era tregoi se Norës i pëlqeu kjo këngë dhe kështu e realizuan bashkë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:25 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441830
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Era Istrefi publikon pamje të reja nga xhirimet, mahnit me format Era Istrefi publikon pamje të reja nga xhirimet, mahnit me formatRating: 4.8