Home / SHOWBIZ / Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër, si do të reagojë gruaja e tij

Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër, si do të reagojë gruaja e tij

Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër, si do të reagojë gruaja e tij

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Graniti me postime të shumta.

E sot në ditën e të dashuruarve, ai ka befasuar me urimin që ka bërë.

Urimi i tij ka shkuar për të gjithë fansat e ekipit të tij, Arsenalit.

A thua si do të reagojë Leonita pas këtij postimi të burrit të saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:42 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424685
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër, si do të reagojë gruaja e tij Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër, si do të reagojë gruaja e tijRating: 4.8