Home / SHOWBIZ / Labi uron vëllain për ditëlindje, ia publikon foton më të bukur me Rroan

Labi uron vëllain për ditëlindje, ia publikon foton më të bukur me Rroan

Labi uron vëllain për ditëlindje, ia publikon foton më të bukur me Rroan

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Labinot Gashi është moderator i njohur kosovar dhe një dnër më të pëlqyerit në këtë profesion.

Duke qenë i pëlqyer në publik, edhe jeta e tij private nuk lë po u komentuar, shkruan ORAinfo.

Ai dhe gruaja e tij para pak muajsh u bënë prindër për herë të parë, dhe vajzën e tyre e quajtën, Rroa.

Meqë është tejet aktiv në rrjete sociale, Labi uroi vëllain për ditëlindje duke ia postuar foton më të bukur që ka ai me mbesën e tij./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 10:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423809
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Labi uron vëllain për ditëlindje, ia publikon foton më të bukur me Rroan Labi uron vëllain për ditëlindje, ia publikon foton më të bukur me RroanRating: 4.8