Home / SHOWBIZ / Lajm i mirë nga LSI/ Klajda Gjosha shtatzënë për herë të dytë

Lajm i mirë nga LSI/ Klajda Gjosha shtatzënë për herë të dytë

Lajm i mirë nga LSI/ Klajda Gjosha shtatzënë për herë të dytë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Monika Kryemadhi zbulon skeretin

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim do të bëhet nënë për herë të dytë. Flasim për Klajda Gjoshën, e cila duket se e ka mbajtur shtatëzaninë e saj të fshehur nga mediat. Në mes të një klime të nxehtë politike, duket se ky është i vetmi lajmi i mirë që vjen nga LSI. Ishte vetë Monika Kryemadhi që e zbuloi këtë fakt mbrëmjen e djeshme. Kryetarja e LSI ka qenë e ftuar e Artur Zhejit në Ora Neës, duke folur rreth protestës ka zbuluar edhe shtatëzaninë e ish-ministres së Integrimit. “ Klajda Gjosha, ishte dhunuese? Që është dhe shtatzënë”, është shprehur kryetarja e LSI. Por duket se fill pas kësaj deklarate, Kryemadhi është penduar. Nëse klikojmë sot në videon e emisionit, është fshirë pjesë që e rrëfen sekretin e Gjoshës. Bëhet me dije se ish-minsitrja është në muajt e parë të pritjes së ëmbël.

Duke nisur nga zhvillimet politike, Klajda ka zgjedhur që ta zbulojë në një moment të dytë edhe lajmin e mirë. Kujtojmë se Klajda Gjosha është nënë e një djali gati 5-vjeçar, Luisi. E pasi i është përkushtuar djaloshit, tashmë është momenti që ajo dhe bashkëshorti saj të përjetojnë edhe njëherë emocionin e të qënurit përsëri prindër. Duke qenë se gëzon linja perfekte, të gjithëve i ka shpëtuar barku i rrumbullakosur poshtë veshjes formale. Duke folur për gazin që u hodh në protestë, Kryemadhi e ka zbuluar pa dashje sekretin, duke u shqetësuar si femër, si nënë dhe si shoqe për gjendjen e deputetes së saj. Do të duhet të kalojë disa kohë, derisa ta shikojmë Klajdën me barkun e rrumbullakosur, apo të flasë edhe për këtë eksperiencë që po shijon për herë të dytë. Ne nuk na mbetet gjë tjetër veçse ti urojmë deputetes së Tiranës një shtatëzani të mbarë, dhe pse jo këtë herë me një vajzë!

The post Lajm i mirë nga LSI/ Klajda Gjosha shtatzënë për herë të dytë appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 19, 2019 10:22 am ne link https://kosovatoday.com/?p=427837
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lajm i mirë nga LSI/ Klajda Gjosha shtatzënë për herë të dytë Lajm i mirë nga LSI/ Klajda Gjosha shtatzënë për herë të dytëRating: 4.8