Home / SHOWBIZ / Me pak grim dhe veshje sportive, Leonita do ta ‘shashtris’ Granitin me pamjen

Me pak grim dhe veshje sportive, Leonita do ta ‘shashtris’ Granitin me pamjen

Me pak grim dhe veshje sportive, Leonita do ta ‘shashtris’ Granitin me pamjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e grimosur lehtë. Me veshje sportive, Leonita shfaqet shumë joshëse. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 9:40 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404046
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Me pak grim dhe veshje sportive, Leonita do ta ‘shashtris’ Granitin me pamjen Me pak grim dhe veshje sportive, Leonita do ta ‘shashtris’ Granitin me pamjenRating: 4.8