.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Motra e Gresës ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket tani

Motra e Gresës ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket tani

Motra e Gresës ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket tani

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 16, 2019 4:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446854
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Motra e Gresës ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket tani Motra e Gresës ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket taniRating: 4.8