.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Ndryshe nga motra dhe nëna, vajza e Shkurtës befason në këngën e re

Ndryshe nga motra dhe nëna, vajza e Shkurtës befason në këngën e re

Ndryshe nga motra dhe nëna, vajza e Shkurtës befason në këngën e re

Shkurte Fejza është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Këngët e saj dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme e sidomos ato të kohës së luftës, përcjell ORAinfo.

E profesionin e saj duket se e kanë trashëguar vajzat e saj, Gresa dhe Besiana.

Besiana sot ka publikuar një këngë të re, e që duket se ka dalë krejt komplet jashtë zhanrrit të nënës së saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:37 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441678
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ndryshe nga motra dhe nëna, vajza e Shkurtës befason në këngën e re Ndryshe nga motra dhe nëna, vajza e Shkurtës befason në këngën e reRating: 4.8