.
Tuesday , July 16 2019
Home / SHOWBIZ / Neca niset për punë, është veshur si të ishte ‘adoleshente’

Neca niset për punë, është veshur si të ishte ‘adoleshente’

Neca niset për punë, është veshur si të ishte ‘adoleshente’

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës ku shihet e veshur me një stil të thjeshtë.

Edhe sot ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454969
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Neca niset për punë, është veshur si të ishte ‘adoleshente’ Neca niset për punë, është veshur si të ishte ‘adoleshente’Rating: 4.8