Home / SHOWBIZ / Nëna e saj ka ditëlindjen, Blerona ia mbush shtëpinë me dhurata

Nëna e saj ka ditëlindjen, Blerona ia mbush shtëpinë me dhurata

Nëna e saj ka ditëlindjen, Blerona ia mbush shtëpinë me dhurata

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të komentuara kosovare.

Përveç me profesionin që bën, ajo u bë e njohur me paraqitjet e saj me plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Blerona është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

E sot, ka postuar disa foto ku shihet se e ka uruar nënën e saj për ditëlindje e më vonë edhe ia ka mbushur shtëpinë asaj me dhurata./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 7:22 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424328
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nëna e saj ka ditëlindjen, Blerona ia mbush shtëpinë me dhurata Nëna e saj ka ditëlindjen, Blerona ia mbush shtëpinë me dhurataRating: 4.8