Home / SHOWBIZ / Nga bora në det, këto janë pushimet super-luksoze të Luanës

Nga bora në det, këto janë pushimet super-luksoze të Luanës

Nga bora në det, këto janë pushimet super-luksoze të Luanës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

E sot ka postuar foto njëherë nga një pushim në një vend më borë, e më vonë ka postuar foto e video ku shihet se ka shkuar në Maldive./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 23, 2019 12:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=430571
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nga bora në det, këto janë pushimet super-luksoze të Luanës Nga bora në det, këto janë pushimet super-luksoze të LuanësRating: 4.8