Home / SHOWBIZ / Një mashkull me plotë tatuazhe dhe aspak joshës, ja me kënd është martuar Elyli

Një mashkull me plotë tatuazhe dhe aspak joshës, ja me kënd është martuar Elyli

Një mashkull me plotë tatuazhe dhe aspak joshës, ja me kënd është martuar Elyli

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Aktorja e njohur turke, Nuran Gamze Igdiroglu u bë e njohur përmes rolit të saj si “Elyl” te seriali “Më fal”, i dubluar edhe në shqip.

Fillimisht, personazhi i saj lidhej me intrigat që i bënte por me kalimin e kohës roli i saj mori kahje tjetër dhe me talentin e madh për aktrim rrëmbeu zemrat e ndjekësve.

Aktorja e njohur turke është e martuar me Mert Tom Başarır, i cili merret me muzikë. Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 204 mijë ndjekës aktorja ka disa fotografi me bashkëshortin e saj, Mertin dhe këto fotografi janë shumë të veçanta.

Ajo ka diplomuar në Universitetin e Hacettepes, Departamenti i Teatrit Konservator Shtetëror, në Ankara.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 4:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404512
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një mashkull me plotë tatuazhe dhe aspak joshës, ja me kënd është martuar Elyli Një mashkull me plotë tatuazhe dhe aspak joshës, ja me kënd është martuar ElyliRating: 4.8