Home / SHOWBIZ / Një vjehërr si Nera do ta donte ҫdo nuse, shikoni ҫfarë bën për rejën e saj

Një vjehërr si Nera do ta donte ҫdo nuse, shikoni ҫfarë bën për rejën e saj

Një vjehërr si Nera do ta donte ҫdo nuse, shikoni ҫfarë bën për rejën e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet Ariana.

“Princesha ime”- e ka quajtuar ajo rejën e saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 3, 2019 11:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=435505
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një vjehërr si Nera do ta donte ҫdo nuse, shikoni ҫfarë bën për rejën e saj Një vjehërr si Nera do ta donte ҫdo nuse, shikoni ҫfarë bën për rejën e sajRating: 4.8