.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Nora iu lë ‘pa mend’ në komplete të kuqe, merr vëmendjen ky detaj

Nora iu lë ‘pa mend’ në komplete të kuqe, merr vëmendjen ky detaj

Nora iu lë ‘pa mend’ në komplete të kuqe, merr vëmendjen ky detaj

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Përveç si këngëtare shumë e suksesshme, është pamja e saj gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse ajo që e bën edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Ajo, nuk po heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e në veçanti në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në komplete të kuqe dhe që po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:38 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441686
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nora iu lë ‘pa mend’ në komplete të kuqe, merr vëmendjen ky detaj Nora iu lë ‘pa mend’ në komplete të kuqe, merr vëmendjen ky detajRating: 4.8