.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Nora ua kalon të gjithave në të kuqe, shikojeni sa bukur duket

Nora ua kalon të gjithave në të kuqe, shikojeni sa bukur duket

Nora ua kalon të gjithave në të kuqe, shikojeni sa bukur duket

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi është pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare që nga paraqitja e saj e parë.

Këngëtarja Nora Istrefi, në pak ditë do të publikojë klipin e saj më të ri, në bashkëpunim me motrën e saj, Era Istrefi.

“Nuk e di” titullohet kënga e tyre e re, në klipin e së cilës sy motrat do të shfaqen mjaft provokuese me paraqitjen e tyre.

Ndërkohë, Nora vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ushtron edhe profesionin e blogeres.

Së fundmi, këngëtarja ka realizuar një set të ri fotografish, ku ka rrëmbyer edhe njëherë vëmendjen e fansave.

Ajo është shfaqur mjaft atraktive e veshur në të kuqe, duke vënë në pah figurën e saj trupore.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për këto paraqitje të saj.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 11:11 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441968
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nora ua kalon të gjithave në të kuqe, shikojeni sa bukur duket Nora ua kalon të gjithave në të kuqe, shikojeni sa bukur duketRating: 4.8