Home / SHOWBIZ / Nuk do ta njihni: Kështu dukej Violeta Kajtazi para dy dekadave

Nuk do ta njihni: Kështu dukej Violeta Kajtazi para dy dekadave

Nuk do ta njihni: Kështu dukej Violeta Kajtazi para dy dekadave

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Violeta Kajtazi është një nga këngëtarët e njohura kosovare.

Ajo është e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore dhe në ahengje familjare.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Violeta Kajtazi ka goxha vite që është në skenë dhe vazhdon të mbetet njëra nga këngëtaret më të preferuara.

Përveç angazhimeve në aspektin profesional, këngëtarja iu qëndron pranë fansave edhe me fotografitë e bukura që i sjellë përmes rrjeteve sociale.

Në rrjetet sociale së fundmi, Violeta ka ndarë një imazh të bukur me veshje kombëtare, në një koncert në vitin 1996, në Zvicër.

Nga ajo kohë, këngëtarja ka ndryshuar shumë pak sa i përket pamjes. Kjo të paktën shihet nga imazhi që ajo ka shpërndarë pë fansat e saj të shumtë, shkruan rtv21.

“Ty të kam ilaq” është projekti i fundit i këngëtares, këngë të cilën e ka sjellë në tetor të vitit të kaluar.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 26, 2019 10:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=432817
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk do ta njihni: Kështu dukej Violeta Kajtazi para dy dekadave Nuk do ta njihni: Kështu dukej Violeta Kajtazi para dy dekadaveRating: 4.8