Home / SHOWBIZ / Nuk e priste! Remzie Osmani merr dhuratën më të veҫantë

Nuk e priste! Remzie Osmani merr dhuratën më të veҫantë

Nuk e priste! Remzie Osmani merr dhuratën më të veҫantë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, Remzia është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje, ku shihet se në kafën e mëngjesit, i kanë shkruar emrin e saj.

Padyshim kjo është një befasi shumë e bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 12:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404357
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk e priste! Remzie Osmani merr dhuratën më të veҫantë Nuk e priste! Remzie Osmani merr dhuratën më të veҫantëRating: 4.8