Home / SHOWBIZ / Nusja e Dautit vishet rregullohet për të dalë për Pavarësi, kaq joshëse nuk e kemi parë moti

Nusja e Dautit vishet rregullohet për të dalë për Pavarësi, kaq joshëse nuk e kemi parë moti

Nusja e Dautit vishet rregullohet për të dalë për Pavarësi, kaq joshëse nuk e kemi parë moti

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kaq elegant dhe me stil moti nuk e kemi parë.

Lola Haradinaj, bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt shpesh është pjesë e mediave rozë.

Ajo shquhet për stilin dhe elegancës, e kështu shfaqet edhe sot përmes një fotografie në llogarinë e saj Instagram.

Me një shije unike, Lola po rrezaton në këtë mbrëmje që siç duket është bërë gati për ta festuar 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 17, 2019 9:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=427069
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Dautit vishet rregullohet për të dalë për Pavarësi, kaq joshëse nuk e kemi parë moti Nusja e Dautit vishet rregullohet për të dalë për Pavarësi, kaq joshëse nuk e kemi parë motiRating: 4.8