Home / SHOWBIZ / Për Lolën nuk ka dimër, do të befasoheni me çfarë veshje del në qytet

Për Lolën nuk ka dimër, do të befasoheni me çfarë veshje del në qytet

Për Lolën nuk ka dimër, do të befasoheni me çfarë veshje del në qytet

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinajt.

Aja dhe Dauti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të dy fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lola konsiderohet si një ndër femrat më me stil shqiptare dhe që e dëshmon me çdo foto që e poston.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet me një veshje jo të përshtatshme për temperature të ulëta./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 7:23 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424336
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Për Lolën nuk ka dimër, do të befasoheni me çfarë veshje del në qytet Për Lolën nuk ka dimër, do të befasoheni me çfarë veshje del në qytetRating: 4.8