Home / SHOWBIZ / Presidenti Thaçi ndan medalje edhe për Sabri Fejzullahun

Presidenti Thaçi ndan medalje edhe për Sabri Fejzullahun

Presidenti Thaçi ndan medalje edhe për Sabri Fejzullahun

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dekoruar sot me medalje presidenciale këngëtarin e njohur kosovar, Sabri Fejzullahun.

Ndarjen e kësaj medalje, Thaçi e ka arsyetuar se këngëtari “gjatë gjithë jetës na ka argëtuar me këngën dhe humorin e tij”, përcjell ORAinfo.

Ja postimi i plotë i Thaçit pa ndërhyrje:

Me Medaljen Presidenciale të Meritave, sot e dekorova një prej këngëtarëve më të pëlqyer të publikun tonë për më shumë se gjysmëshekulli. Gati tërë jetën e tij Sabriu na ka argëtuar me këngën dhe humorin e tij. Na ka treguar bukuritë e jetës, por edhe na ka bërë të mendojmë për detyrat dhe obligimet për shoqërinë tonë. HTH

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 5:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424268
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Presidenti Thaçi ndan medalje edhe për Sabri Fejzullahun Presidenti Thaçi ndan medalje edhe për Sabri FejzullahunRating: 4.8