Home / SHOWBIZ / Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po shkon në këtë foto

Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po shkon në këtë foto

Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po shkon në këtë foto

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Anita Haradinaj është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo është e njohur për publikun edhe si një moderatore me shumë vite përvojë pune, shkruan ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Anita e shoqëruar nga burri i saj Ramush Haradinaj dhe motra e saj, Lola Haradinaj kanë marrë pjesë në koncertin e këngëtares Elvana Gjata të mbajtur me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Me këtë rast, Anita, Ramush dhe Lola kanë bënë edhe nëj foto me këngëtaren Gjata.

Që të gjithë po duken shumë bukur me përzgjedhjen e veshjes, ndërsa në foton e publikuar nga Anita, vëmendjen e merr Lola e cila derisa po bënin fotografi, shikimin e kishte diku tjetër. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 19, 2019 10:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=427826
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po shkon në këtë foto Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po shkon në këtë fotoRating: 4.8