.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Remzia e tregon hapur foton e Gëzimes që po i pëlqen

Remzia e tregon hapur foton e Gëzimes që po i pëlqen

Remzia e tregon hapur foton e Gëzimes që po i pëlqen

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani tashmë është bërë vjehërr pasi që ka martuar djalin e vetëm të saj Hamzën me Gëzimen.

Po thuajse të gjithë e dimë se kush janë vjehrrat më të mira të estradës dhe se sa i duan rejat e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ndër to prin Shyhrete Behluli, Nera Fejzullahu e krejt tash vonë ka hyrë në mesin e tyre edhe Remzie Osmani.

Remzie Osmani nuk ka edhe kohë të gjatë që është bërë vjehërr për herë të parë.

Ajo ka martuar djalin e saj të vetëm Hamzën me Gëzime Krasniqin.

Remzia njihet si një person mjaft e sinqertë dhe e dashur.

Dashurinë ndaj familjes, e sidomos ndaj të vetmit të saj Hamzës e ka shfaqur çdo herë edhe publikisht duke folur me mjaft krenari për të.

Mirëpo, jo vetëm djalin e saj. Ajo po del të jetë edhe një vjehërr shumë e dashur.

Shpesh e ka shprehur haptazi edhe dashurinë ndaj Gëzimes.

Por, duke qenë se çifti ndodhet në pushime e nuk kanë munguar imazhet prej tyre Remzia nuk heziton të na tregojë se cila foto e nuses po i pëlqen.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 15, 2019 3:13 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446522
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Remzia e tregon hapur foton e Gëzimes që po i pëlqen Remzia e tregon hapur foton e Gëzimes që po i pëlqenRating: 4.8