.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Shkoi për pushime në Turqi, por Shyhretja përfundon në këtë gjendje

Shkoi për pushime në Turqi, por Shyhretja përfundon në këtë gjendje

Shkoi për pushime në Turqi, por Shyhretja përfundon në këtë gjendje

Çfarë i ndodhi Shyhretes.

Shyhrete Behuli është më e njohura në muzikën popullore, një femër me stil të veçantë si në të kënduar ashtu edhe në veshje.

Shumicën e kohës e shohim në ahengje të ndryshme familjare.

Pas angazhimeve të shumta, bilbili i këngës popullore ka vendosur të largohet për disa ditë pushimi në Turqi, shkruan “Kosovarja”.

As nga atje nuk i mungojnë postimet në rrjete sociale, një foto që ka hedhur në rrjetin social Instagram ajo paraqitet e thjeshtë në trenerka dhe pa grim.

Diçka e çuditshme tek Shyhretja, vëmendjen e merr ngjyra e flokëve të saj, pasi që gjysma i duken të zeza dhe gjysma tjetër të bardha, është mungesa e kohës së lirë apo mosha e saj që po ndikon në mos kujdesin e plotë tek vetja.

Edhe pse kështu, prap eleganca nuk mungon tek e madhja Shyhrete Behluli.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:24 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441823
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shkoi për pushime në Turqi, por Shyhretja përfundon në këtë gjendje Shkoi për pushime në Turqi, por Shyhretja përfundon në këtë gjendjeRating: 4.8