.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Shokohen të gjithë, Adelina Tahiri thotë se e ka blerë djalin

Shokohen të gjithë, Adelina Tahiri thotë se e ka blerë djalin

Shokohen të gjithë, Adelina Tahiri thotë se e ka blerë djalin

Një përgjigje të çuditshme ka dhënë Adelina.

Këngëtarja Adelina Tahiri është nder emrat më të përfolur të shoubizit në vend. Prej muajsh rri gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes.

Siç dihet, martesa e ka aktualizuar së teoërmi këngëtaren bukuroshe.

Adelina tashmë është nënë dhe gjëja më e shtrenjtë në jetën e saj pa dyshim që është i biri, Joni, shkruan “Kosovarja”.

Sot, në një sesion pyetjesh në Instagram, Adelina ka thënë se gjëja më e shtrenjtë që e ka blerë është Joni.

Si kështu? Gabim, apo?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:23 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441817
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shokohen të gjithë, Adelina Tahiri thotë se e ka blerë djalin Shokohen të gjithë, Adelina Tahiri thotë se e ka blerë djalinRating: 4.8