.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Shyhrejta dhe motrat Mustafa akuzuan njëra-tjetrën për vjedhjen e idesë, por cila këngë doli më e suksesshme?

Shyhrejta dhe motrat Mustafa akuzuan njëra-tjetrën për vjedhjen e idesë, por cila këngë doli më e suksesshme?

Shyhrejta dhe motrat Mustafa akuzuan njëra-tjetrën për vjedhjen e idesë, por cila këngë doli më e suksesshme?

Akuzuan njëra-tjetrën për vjedhjen e idesë, por cila këngë kushtuar nënës doli më e suksesshme?

Kohëve të fundit janë përfolur shumë raportet mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit.

Gjithçka nisi për projektet që dy palët kishin planifikuar t’ia kushtonin nënave të veta, shkruan Indeksonline.

Fillimisht Motrat Mustafa akuzuan këngëtaren Behluli se ua ka vjedhur idenë e një këngë, në videoklipin e së cilës do ta kishin prezente edhe nënën.

Një gjë të tillë e ka mohur Shyhrete Behluli e cila ka thënë se këngën ajo e kishte menduar në gusht të vitit të kaluar.

Mirëpo, tani të dy palët kanë lansuar projektet kushtuar qenies më të dashur në botë, nënës.

Ishte e para Shyhrete Behluli e cila për 8 mars, pikërisht në Ditën e Gruas, publikoi projektin “Je e vetmja”, e cila pas më shumë se një muaji ka 3,579,315 klikime.

Derisa, tetë Motrat Mustafa të premten publikuan projektin “Qika e nanes” që për pesë ditë ka mbledhur 2,301,401 klikime.

Pavarësisht se e kujt ishte ideja, të dyja këngët kushtuar nënës janë pëlqyer shumë nga publiku dhe po dëgjohen nga të gjithë adhuruesit e muzikës së këtij zhanri.

https://www.youtube.com/watch?v=4x7F18BjsVI

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:35 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441866
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shyhrejta dhe motrat Mustafa akuzuan njëra-tjetrën për vjedhjen e idesë, por cila këngë doli më e suksesshme? Shyhrejta dhe motrat Mustafa akuzuan njëra-tjetrën për vjedhjen e idesë, por cila këngë doli më e suksesshme?Rating: 4.8