Home / SHOWBIZ / Si do të reagojë Meda, Lulja poston një foto shumë interesante të tyre

Si do të reagojë Meda, Lulja poston një foto shumë interesante të tyre

Si do të reagojë Meda, Lulja poston një foto shumë interesante të tyre

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtari Meda dhe gruaja e tij Lulja, po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, tre djemve dhe një vajze, përcjell ORAinfo.

Meda dhe Lulja janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime të përditshme nga jeta e tyre.

Sot, Lulja ka postuar një foto ku shihet ajo dhe Meda kur ishin të ri, e që duken shumë më ndryshe se sa tani./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 8, 2019 11:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=421141
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Si do të reagojë Meda, Lulja poston një foto shumë interesante të tyre Si do të reagojë Meda, Lulja poston një foto shumë interesante të tyreRating: 4.8