Home / SPORT / As te Reali as te Liverpooli, ja ku po transferohet Dybala

As te Reali as te Liverpooli, ja ku po transferohet Dybala

As te Reali as te Liverpooli, ja ku po transferohet Dybala

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola njoftohet se ka dërguar drejtorin e përgjithshëm Ferran Soriano për të parë Paulo Dybala në aksion për Juventusin muajin e kaluar.

25-vjeçari ka luftuar për të shfaqur formën e tij më të mirë deri tani këtë sezon, duke shënuar shtatë gola dhe duke ofruar gjashtë asistime në 28 paraqitje në të gjitha garat përcjell ORAinfo.

Megjithatë, Guardiola thuhet se e ka dërguar Sorianon në një mision vëzhgimi për të hedhur një vështrim më të afërt tek ylli argjentinas, pasi ai ndoqi përplasjen e Juventusit me Lazion më 27 janar, sipas Tuttosport./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 2:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424148
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . As te Reali as te Liverpooli, ja ku po transferohet Dybala As te Reali as te Liverpooli, ja ku po transferohet DybalaRating: 4.8