.
Tuesday , July 16 2019
Home / SPORT / E ofendoi Acerbin, ja çfarë gjesti bën Bakayoko

E ofendoi Acerbin, ja çfarë gjesti bën Bakayoko

E ofendoi Acerbin, ja çfarë gjesti bën Bakayoko

Fundi i polemikave. Kjo është ajo që të gjithë dëshirojnë të gjithë pas ndeshjes AC Milan-Lazio.

Siç mund ta keni dëgjuar, Frank Kessié dhe Tiemoue Bakayoko kanë përdorur këmishën e Francesco Acerbi pas ndeshjes për ta tallur atë.

Një sjellje që shkaktoi shumë diskutime në Itali dhe kjo u kritikua jashtëzakonisht nga të gjithë në Itali dhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Sipas Ansa, Bakayoko e ka marrë në telefon Acerbi natën e kaluar për të kërkuar falje për incidentin: “Unë kam respektin maksimal për ju, ne nuk duam të bëjmë asgjë të keqe”, tha ish-ylli i Chelseas.

Acerbi dukej se e kishte pranuar kërkimin e faljes pasi që kishte postuar një pic në mediat e tij shoqërore duke treguar se përqafonte Bakayoko: “ Fundpolemikat, do të takohemi përsëri në fushë”, Acerbi shkroi në Instagram dhe Twitter./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 15, 2019 12:45 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=441534
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E ofendoi Acerbin, ja çfarë gjesti bën Bakayoko E ofendoi Acerbin, ja çfarë gjesti bën BakayokoRating: 4.8