Home / SPORT / “Ëndrra e tij ishte Milani”

“Ëndrra e tij ishte Milani”

“Ëndrra e tij ishte Milani”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Vëllai i Lucas Paqueta, Matheus dha një intervistë për La Gazzetta dello Sport, gjatë së cilës ai komentoi golin e parë në fanellën e Milanos të shënuar të dielën e kaluar kundër Cagliari nga vëllai i tij përcjell ORAinfo.

“Isha në stadium me gjithë familjen tonë dhe gruan e Lucas . Ne jemi të lumtur dhe krenarë për atë që vëllai im po bën.

“Që nga fëmijëria e tij ai ka dëshmuar, ëndrra e tij që ishte të luajë në San Siro me Milanin dhe të shënojë në atë stadium”

“Ai e plotësoi dëshirën e tij dhe së bashku me të gjithë ne që e duam atë: ne jemi një familje shumë e ngushtë “, ka thënë vëllai i Lucas./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 9:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423755
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Ëndrra e tij ishte Milani” “Ëndrra e tij ishte Milani”Rating: 4.8