Home / SPORT / Gazetarët e pyesin a po transferohet të Real Madrid, Mbappe i befason me përgjigjen

Gazetarët e pyesin a po transferohet të Real Madrid, Mbappe i befason me përgjigjen

Gazetarët e pyesin a po transferohet të Real Madrid, Mbappe i befason me përgjigjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Është ndër emrat me të përfolur në mërkaton e verës.

Kylian Mbappe ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të spekulimeve që e lidhin me gjigantët e La Ligës, dhe ka folur më herët për një lëvizje të mundshme në ‘Santiago Bernabeu’ dhe la të kuptohet se mund të ishte gati për një “projekt të ri”.

Megjithatë, sulmuesi nuk pati kohë të merrej me këto spekulime pasi në fitoren 4-0 mbrëmë shënoi golin e 100-të si profesionist, transmeton lajmi.

“Tani nuk është koha për të folur për Real Madridin”, u tha Mbappe gazetarëve pas ndeshjes.

“Ju gjithmonë më pyetni të njëjtën gjë, por nuk është koha”.

Franca është në grupin e njëjtë me Shqipërinë dhe pas humbjes shokuese nga Turqia, dje u rikthyen te fitorja ndaj Andorrës.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 9:43 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451295
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gazetarët e pyesin a po transferohet të Real Madrid, Mbappe i befason me përgjigjen Gazetarët e pyesin a po transferohet të Real Madrid, Mbappe i befason me përgjigjenRating: 4.8