Home / SPORT / “Mbretin” e mesfushës që e kërkoi Milan, po e transferon Manchester United

“Mbretin” e mesfushës që e kërkoi Milan, po e transferon Manchester United

“Mbretin” e mesfushës që e kërkoi Milan, po e transferon Manchester United

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sipas asaj që është raportuar nga gazeta angleze Mirror, Manchester United është bashkuar me garën për mesfushorin francez të PSG, Adrien Rabiot.

Kontrata e Rabiot me kampionët e Ligue 1 skadon në verë dhe mendohet se ai ishte afër një lëvizjeje në FC Barcelona; para se gjigantët katalanas të blinin mesfushorin Ajax Frenkie De Jong – duke i dhënë fund planeve të tyre për të nënshkruar Rabiot përcjell ORAinfo.

Arsenali, Tottenhami, Liverpooli, AC Milan dhe Juventusi janë lidhur të gjithë me francezin; por Manchester United pothuajse me siguri do të ketë fonde të lira për të përfunduar një lëvizje për të. Kërkesat e pagës së Rabiot do të jenë të larta, por Manchester United ka hapësirë dhe para. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 7:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423688
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Mbretin” e mesfushës që e kërkoi Milan, po e transferon Manchester United “Mbretin” e mesfushës që e kërkoi Milan, po e transferon Manchester UnitedRating: 4.8