Home / SPORT / Me këtë skuadër Juventus synon ta mposhtë Milanin

Me këtë skuadër Juventus synon ta mposhtë Milanin

Me këtë skuadër Juventus synon ta mposhtë Milanin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Juventusi e ka kthyer Joao Cancelon në skuadrën e tyre për Superkupën e së mërkurës kundër Milanit, por Mario Mandzukic është lënë jashtë.

Cancelo kthehet nga një dëmtim në gjunjë, i cili e ka mbajtur jashtë për muajin e kaluar, por një problem i kofshës pengon Mandzukicin të udhëtojë në Jeddah përcjell ORAinfo.

Bashkimi me kroatin janë humbjet e mëdha si Juan Cuadrado dhe Andrea Barzagli, si dhe Medhi Benatia, të cilët lënduan ijën e tij para se të fitonte Juventus 2-0 kundër Bolonjës të shtunën.

Skuadra e Juventusit do të përballet me Milanin: Szczesny, Perin, Pinsoglio, Del Favero; De Sciglio, Chiellini, Alex Sandro, Bonucci, Cancelo, Rugani, Spinazzola; Pjanic, Khedira, Matuidi, Emre Can, Bentancur; Ronaldo, Dybala, Douglas Costa, Kean, Bernardeski./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 2:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404431
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Me këtë skuadër Juventus synon ta mposhtë Milanin Me këtë skuadër Juventus synon ta mposhtë MilaninRating: 4.8