.
Friday , July 19 2019
Home / SPORT / Milan të dielën do të thyej rekord me shikuesit, ja çfarë do të ndodh në San Siro

Milan të dielën do të thyej rekord me shikuesit, ja çfarë do të ndodh në San Siro

Milan të dielën do të thyej rekord me shikuesit, ja çfarë do të ndodh në San Siro

Tifozët e Milanit këtë të diele pritet të pushtojnë San Siron.

Ata do të shkojnë për të përkrahur skuadrën e tyre, e cila presin që të zë vendin e katërt, vend ky që i siguron pjesëmarrje në Ligën e Kampionëve.

Sipas edicionit të sotëm të Gazzetta Dello Sport, për ndeshjen e së dielës në mes të Milanos dhe Frosinones, më shumë se 60 mijë spektatorë pritet të jenë në San Siro, përcjell ORAinfo.

Do të jetë për herë të pestë në ligë këtë sezon, që kur Milani do të luajë para 60 mijë shikuesve pas ndeshjeve kundër Juventusit, Sassuolo, Inter dhe Lazio.

Kjo do jetë një ndeshje vendimtare për Milanin, nga e cila tifozët presin vetëm fitore. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 16, 2019 10:22 am ne link https://kosovatoday.com/?p=446744
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Milan të dielën do të thyej rekord me shikuesit, ja çfarë do të ndodh në San Siro Milan të dielën do të thyej rekord me shikuesit, ja çfarë do të ndodh në San SiroRating: 4.8