Home / SPORT / Mirabelli ia shkatërroi karrierën yllit të Milanit

Mirabelli ia shkatërroi karrierën yllit të Milanit

Mirabelli ia shkatërroi karrierën yllit të Milanit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Rritja e Gianluigi Donnarumma në muajt e fundit është e pamohueshme. Portieri i ri rossoner po shpreh veten në nivele shumë të larta.

Në këtë 2019 e pamë atë të bëjë disa parada të rëndësishme, por për ca kohë Gigio është kthyer për të qenë një garanci për klubin.

Ai është i sigurt, nuk ka paqartësi dhe jep qetësi mbrojtjes së Milanit përcjell ORAinfo.

Është përmirësuar në trajtimin e topit me këmbë dhe madje ka arritur në rezultate të larta. Shumë skuadra të mëdha evropiane ia kanë vënë syrin yllit të Milanit dhe po flasin për të.

Donnarumma është kthyer në qetësi, gjithashtu falë një kompanie të re që mban marrëdhënie të përzemërta me agjentin e saj.

Lufta midis Raiolës dhe Mirabellit e shkatërroi atë. Por, ai u këndell. Gjithashtu e rëndësishme ishte puna e

Gennaro Gattuso dhe stafit të tij. Trajneri i ri i portierit, Valerio Fiori, po arrin të bëjë punën e mirë për Gigio.

Për më tepër, afërsia e një kolegu me përvojë, i cili është i gatshëm ta ndihmojë atë si Pepe Reina, paraqet një vlerë të shtuar./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 5:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423603
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mirabelli ia shkatërroi karrierën yllit të Milanit Mirabelli ia shkatërroi karrierën yllit të MilanitRating: 4.8