.
Saturday , July 20 2019
Home / SPORT / Pas humbjes nga Ajaxi, Allegri merr vendim për të ardhmen e tij

Pas humbjes nga Ajaxi, Allegri merr vendim për të ardhmen e tij

Pas humbjes nga Ajaxi, Allegri merr vendim për të ardhmen e tij

Trajneri i Juventusit, Max Allegri, foli për Sky Sport pas ndeshjes Juve-Ajax 1-2, ku ka shprehur dëshirën të udhëheq edhe më tutje klubin italian.

“Juve-Ajax? Ajaxi meritoi të kaloi në fazën e ardhshme, ata me të vërtetë bënë mirë në gjysmën e dytë, ndërkaq ne bëm mirë në gjysmën e parë, por pasi Ajaxi e lidhën mirë lojën, ne humbëm intensitetin tonë”, ka thënë Allegri, përcjell ORAinfo.

Kean dhe Kdrado kanë qenë gati për gjithë sezonin kështu që me siguri do të mund të kishte një të tillë. Në fakt, unë kam folur me të kohët e fundit dhe do të takohemi përsëri në ditët në vijim për të programuar të ardhmen e Juventusit.

Ai ka folur edhe për tëe ardhmen e tij.

“Kam thënë tashmë se do të qëndroj këtu në Torino dhe të fitojë titullin e 8-të të ligës”, është shprehur Allegri. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:36 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441881
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pas humbjes nga Ajaxi, Allegri merr vendim për të ardhmen e tij Pas humbjes nga Ajaxi, Allegri merr vendim për të ardhmen e tijRating: 4.8