Home / SPORT / Po e kërkon gjithë Evropa, ja ku po përfundon Rabiot

Po e kërkon gjithë Evropa, ja ku po përfundon Rabiot

Po e kërkon gjithë Evropa, ja ku po përfundon Rabiot

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Tottenham kanë frikë se po humbasin garën për të nënshkruar Adrien Rabiot, pasi që Barcelona ose Liverpooli janë kandidatët kryesorë për ta marrë atë , thotë Daily Star.

Spurs ishin të bindur se përfunduan një lëvizje për mesfushorin e Paris Saint-Germain në janar, por marrëveshja u pezullua përpara se të finalizohej përcjell ORAinfo.

Ai do të largohet nga ekipi francez falas në fund të sezonit, duke lejuar një ekip si Barca, Reds ose Arsenal që të futen në garë dhe të marrin atë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 4:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424224
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Po e kërkon gjithë Evropa, ja ku po përfundon Rabiot Po e kërkon gjithë Evropa, ja ku po përfundon RabiotRating: 4.8