.
Saturday , July 20 2019
Home / SPORT / Punë e kryer! Milani po e transferon yllin që po e kërkon gjithë Evropa

Punë e kryer! Milani po e transferon yllin që po e kërkon gjithë Evropa

Punë e kryer! Milani po e transferon yllin që po e kërkon gjithë Evropa

Milan dëshiron të përforcohet në verë.

Lajmet nga Franca, tregojnë se Milan po mbyll nënshkrimin e Florent Thauvin yllit të Marsejës, përcjell ORAinfo.

Ish-sulmuesi i Newcastle United ka 15 gola dhe nëntë asistime këtë sezon dhe do të kushtojë rreth 35 milionë funte.

26-vjeçari ka shënuar 35 gola në 63 ndeshje në ligën 1./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:37 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441887
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Punë e kryer! Milani po e transferon yllin që po e kërkon gjithë Evropa Punë e kryer! Milani po e transferon yllin që po e kërkon gjithë EvropaRating: 4.8